Zprávy ze dne 24. 2. 2017

10:53
Doporučit
9:20
Doporučit

V odvetě play off Evropské ligy proti Rostovu byl jednoznačně nejlepším hráčem Sparty. Obránce Vjačeslav Karavajev povedenou akcí zajistil domácím alespoň remízu a napravil tak dojem z utkání. „Trenéři náš ujišťovali, že dokud je šance, byť jedno procento, tak máme bojovat až dokonce. Je jasné, že mnozí nevěřili v dobrý výsledek, ale my se snažili,“ hodnotil po utkání zápas proti svým krajanům.

Více čtěte ZDE
8:00
Doporučit

Na tenhle dvojzápas budou chtít na Spartě rychle zapomenout. Nejenže Letenští prohráli v Evropské lize na půdě Rostova 0:4 a nestačili ani v odvetě, ale ještě přišli o útočníka Matěje Pulkraba. Mladý forvard se totiž v domácím zápase ošklivě srazil hlavou s protihráčem, střídal a musel být převezen do nemocnice. Podle posledních zpráv ale nemá nic zlomeného. Více čtěte ZDE

Další rána pro Spartu! Pulkrab se ošklivě zranil, musel do nemocnice
0:07
Doporučit

Senzace se nekonala. Sparta v odvetě play off Evropské ligy s Rostovem pouze remizovala 1:1 a po výsledku 0:4 z prvního zápasu se s evropskými poháry loučí. Sparťanský trenér Tomáš Požár nezastírá, že se jedná o velké zklamání. „Během přípravy jsem na hráčích viděl touhu uspět, připravovali jsme se na to, ale bohužel nám to nevyšlo,“ hodnotil dvojzápas s ruským soupeřem.

Více čtěte ZDE

Zprávy ze dne 23. 2. 2017

23:48
Doporučit

Začal jako náhradník, do hry ale musel už ve 40. minutě. Bez jakéhokoli rozcvičení. Trenéři Sparty ukázali na uzdraveného Josefa Šurala poté, co se ošklivě zranil Matěj Pulkrab. Zkušený záložník pak pomohl letenským alespoň k remíze 1:1 v odvetě play off Evropské ligy proti Rostovu. „Chtěli jsme se loučit výhrou,“ prohlásil.

Více čtěte ZDE

23:07
Doporučit
21:20
Doporučit
20:50
Doporučit
16:58
Doporučit
4:55
Doporučit

Byl sparťanským dirigentem, hra týmu na něm stála, při jeho absenci vázla. Nyní Bořek Dočkal vyjednává o přestupu s čínským klubem Che-nan Ťien-jie a není k dispozici Letenským v odvetě play off Evropské ligy proti Rostovu. S největší pravděpodobností ze Sparty po tři a půl letech odejde. Jak se Pražané s jeho případnou ztrátou vyrovnají? Trenér Tomáš Požár prozradil, že ve hře je i změna rozestavení například na 4-4-2. Vyzkouší ho už ve čtvrtek v play off Evropské ligy proti Rostovu? Více čtěte ZDE>>>

720p480p360p240p