Zprávy ze dne 31. 12. 2018

12:00
Doporučit

Vánoční dárek dostal Radek Šírl letos s velkým předstihem, na začátku listopadu mu byl totiž prominut zbytek dvouletého trestu, který dostal za inzultaci rozhodčího. Bývalý reprezentant tak stihl za divizní Zbuzany ještě dva podzimní zápasy. A na Vánočním turnaji internacionálů oblékl dres Bohemians, které společně se Spartou pozorně sleduje. „Myslím si, že ani jeden klub nemůže být spokojený,“ říká technický fotbalista se šikovnou levačkou.

Více čtěte ZDE

Šírl po zkratu zase hraje. Co řekl o Spartě, Bohemians či Tettehovi?
5:00
Doporučit

Jedno je v tuhle chvíli prakticky jisté. Josef Šural (28) už na jaře sparťanský dres přes hlavu nepřetáhne. Nezodpovězenou otázkou zůstává, kam povedou další kroky zkušeného útočníka. Podle informací deníku Sport by to mohlo být do Turecka. O exkapitána Sparty se zajímají tamní prvoligové kluby Alanyaspor a Göztepe. Oficiální nabídky by mohly v letenských kancelářích přistát začátkem ledna.

Více čtěte ZDE

Šural na tureckém radaru! Blíží se odchod ze Sparty, za kolik ho klub pustí?

Zprávy ze dne 30. 12. 2018

17:34
Doporučit

Pevná a relativně výkonná součástka fotbalové Sparty Praha před Vánoci na dálku pohrozila tím, že zimní příprava odstartuje bez ní. V čerstvém rozhovoru pro web Rumunské fotbalové federace ale Nicolae Stanciu uvedl, že se v českém klubu cítí dobře. A tak bude zřejmě v rudém dresu válčit i nadále. „Se Spartou chci vyhrát MOL Cup, protože šance na titul jsou nyní poměrně malé,“ popsal rumunský záložník. Promluvil také o významnosti reprezentace.

Více čtěte ZDE

Stanciu promluvil: Přestup nezáleží jen na mně, se Spartou chci pohár
14:11
Doporučit

Letenští využili zimní pauzu k prvnímu posílení,. Střed pole vyztužili neúnavným štítem Martinem Haškem a začínají řešit, na jakou pozici a místo koho jej nasadí. Kde to pohyblivému záložníkovi může svědčit? Čerstvá posila z Bohemians 1905 by mohla vytlačit ze základní jedenáctky například Martina Frýdka.

Více čtěte ZDE

Kam s Haškem? Posila může vytlačit Frýdka, Sparta má i druhou variantu

Zprávy ze dne 28. 12. 2018

16:16
Doporučit

Fotbalová Sparta hlásí další posilu! Klub oznámil přestup Martina Haška mladšího z Bohemians 1905. Na Letné podepsal podle informací Sportu smlouvu na dva a půl roku a zaplatí za něj čtyři miliony koruny. Na třiadvacetiletého záložníka měla Sparta předkupní právo, které uplatnila a ještě před koncem roku se dohodla i s hráčem. Více čtěte ZDE>>>

14:50
Doporučit

Pro originální představení posily se rozhodla pražská Sparta. Jméno hráče, který letenské posílí, znají zatím kromě klubových šéfů jen děti z mládeže pražského klubu. Jejich kresby mají fanouškům napovědět, kdo brzy oblékne rudý dres. Více čtěte ZDE>>>

Sparta chystá odhalení posily. Jméno hráče znají jen děti, které ho nakreslily

Zprávy ze dne 27. 12. 2018

5:00
Doporučit

Během své pestré kariéry oblékal Václav Koloušek rudý i červenobílý dres, takže dobře ví, jak to na Letné i v Edenu chodí. „Na Slavii je vidět, že tam funguje kolektiv, parta, soudržnost je na hřišti vidět. Ve Spartě musejí kabinu vyčistit, aby fungovala,“ říká jasně dvaačtyřicetiletý internacionál. Více čtěte ZDE>>>

Koloušek: Kanga spíš Spartě škodí, Nezmar má oproti  Rosickému

Zprávy ze dne 26. 12. 2018

16:14
Doporučit

Ve Spartě zažil mnoho povedených let, vybojoval s ní deset mistrovských titulů a patří i mezi vyvolené, kteří v národních barvách získal stříbro na EURO 1996 v Anglii. Michal Horňák nyní zahajuje novou etapu své trenérské kariéry. Po boku Zdeňka Ščasného bude působit jako asistent trenéra ve své milované Spartě. V jejím dresu si zpříjemnil konec roku na Vánočním halovém turnaji fotbalových internacionálů, kde v rozhovoru pro iSport.cz a ČTK prozradil, že by rád vnesl do kabiny pozitivní atmosféru.

Více čtěte ZDE

Horňák

Zprávy ze dne 21. 12. 2018

14:12
Doporučit

Michal Horňák a Petr Janoušek se stali novými asistenty kouče Zdeňka Ščasného u fotbalistů Sparty Praha. Oba trenéři v letenskému klubu opustili dosavadní pozice u juniorky, respektive u výběru do 19 let a rozšířili realizační tým A-mužstva. Více čtěte ZDE>>>

Ščasný má ve Spartě nové asistenty. Pomáhat mu budou Horňák a Janoušek

Zprávy ze dne 20. 12. 2018

17:03
Doporučit

Fotbalová Sparta pyká za chování svých fanoušků při utkání posledního podzimního kola FORTUNA:LIGY v Příbrami (1:1). Za masivní použití pyrotechniky a její vhazování na hřiště musí zaplatit pokutu 200 tisíc korun. V prvním jarním utkání na hřišti soupeře pak zůstane zavřený sektor pro hostující příznivce.

Více čtěte ZDE

Trest za řádění fanoušků Sparty: vysoká pokuta a zavřený sektor